Неділя, 05.05.2024, 10:43
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Dr. Iryna PROSYMTSIV

Меню сайту
Before / After


Instagram

Каталог статей

Головна » Статті » Статті

Електрична чи звичайна зубна щітка?

Шляхом дослідів було доведено, що електрична зубна щітка набагато ефективніша у використанні. При шаленому ритмі сучасного життя, більшість з нас не приділяють належної уваги чищенню зубів. Використання електричних щіток зменшить час чищення і скоротить його до двох хвилин.

Якщо чистити зуби звичайною щіткою, то можна пошкодити ясна, так як ми сильно тиснемо на неї. Електрична ж щітка, зберігає обороти незмінними і не завдає шкоди м'яким тканинам ясен. Так само, електричні щітки краще звичайних прибирають наліт із зубів, що призводить до попередження карієсу. Клінічними тестами доведено, що діти, які чистять молочні зуби електричною щіткою, менше уражені  карієсом.

 

     Так само ці щітки підійдуть людям з обмеженими можливостями та дітям, яких складно змусити чистити зуби. Але варто пам'ятати, що термін використання як електричних, так і простих щіток всього три місяці. Після закінчення цього терміну, треба купити нову щітку. Плюс електричних щіток так само в тому, що не потрібно змінювати всю щітку, досить поміняти насадку. Профілактика та регулярне чищення зубів, дозволить домогтися Вам найкращого результату.

 

      Перші електричні зубні щітки з'явилися на прилавках магазинів ще в 1991 році. Більшість з нас за звичкою користуються звичайною зубною щіткою, хоча у електричної зубної щітки є ряд переваг перед звичайною зубною щіткою. Єдиним мінусом є  ціна такої щітки , вона значно вище звичайної зубної щітки, до того ж раз на 3 місяці необхідно міняти насадки, а це додаткові витрати. 

 

Як чистити зуби електричною щіткою.

    Чистячу головку повільно переміщають від зуба до зуба, на поверхні кожного зуба необхідно затримати щетину на кілька секунд.
   Жувальні поверхні чистяться аналогічним чином, не варто терти щіткою зуби, вона все зробить за вас.
   Не варто забувати чистити ясна, а їх чистять спочатку з зовнішнього боку, а потім з внутрішньої, а також поверхню язика.

Категорія: Статті | Додав: Dr_IRON (16.03.2012)
Переглядів: 2713 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar